Başlangıç / Enerji / 13 Dakikada Kendini Şarj Eden Elektrikli Kamyonet
elektrikli-kamyon-13-dakika-icinde-tamamen-sarj-ediyor-makinetürk

13 Dakikada Kendini Şarj Eden Elektrikli Kamyonet

Atlis Motorlu Araçlar 2016 yılında kuruldu. İlk hedefi ilk tam boy Amerikan pilini geliştirmek oluyor. Geleneksel iş kamyonunun aynı avantajlarını sunacak bir kamyonet. Bu hedefe ulaşmak için, firma aynı zamanda 15 dakikalık bir şarj süresi sağlayarak EV’nin pillerini şarj etmeye çalışıyor.
elektrikli-kamyon-13-dakika-icinde-tamamen-sarj-ediyor-1-makineturk

 

 

Rekor kıran şarjın anahtarı benzersiz soğutma sistemi oluyor. Soğutma, hızlı şarj için anahtar olarak görünüyor. Şirketin web sitesine göre, rekor kıran zaman sadece başlangıç.Atlis pil paketleri, müşterinin gereksinimine ve gereksinimlerine göre boyut olarak da ölçeklendiriliyor. Şirket ayrıca EV müşterileri için uygun fiyatla ödeme yapmak için de ümit vaat ediyor. Şu anda, ilk 5000 müşterisine ücretsiz ya da aylık abonelik oranına% 20 indirim sunuyor.

 

 

Hakkında: admin

Merhaba arkadaşlar okuduğunuz yazıları yorumlamayı ve bizlere destek olması açısından beğendiyseniz paylaşmayı unutmayın... Sosyal medya hesaplarımızı takip ederseniz çok seviniriz.

İlginizi Çekebilir ?

Yerli Elektirikli Türk Otomobili Olucak İşte Detayları

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, yerli otomobilin elektrikli olacağını ve menzilinin 500 kilometre olacağını …

Kimler Neler Demiş? ( Yorumlar)

avatar
  Abonelik  
Bildir